Je nám líto, ale možnost registrovat balíčky do soutěže skončila ve čtvrtek 15. 12. 2022Jak soutěžit

GLS e-balík
Vyzvedněte si balík na výdejním místě GLS. Do soutěže lze registrovat také balík, který byl na výdejní místo přesměrován či uložen kurýrem.
GLS e-balík
Online registrujte své číslo balíku do slosování o ceny.
GLS e-balík
Sledujte soutěž na našem Facebooku, kde se dozvíte všechny aktuální informace.
Soutěžit

KAŽDÝ TÝDEN MŮŽETE VYHRÁT JEDNU ZE SKVĚLÝCH CEN!*


*Soutěž je určena pro zákazníky, kteří si v období od 31. 10. 2022 do 16. 12. 2022 („soutěžní období“) vyzvednou balík na výdejním místě GLS.
Do soutěže lze registrovat jakýkoliv vyzvednutý balík včetně balíku, který byl na výdejní místo přesměrován nebo uložen kurýrem.

Výherní ceny

HLAVNÍ VÝHRA výhra GLS DETAIL VÝHRY ZDE
VÝHRA TÝDNE výhra GLS DETAIL VÝHRY ZDE
DALŠÍ VÝHRY
výhra GLS
výhra GLS
výhra GLS
Soutěžit
Je nám líto, ale možnost registrovat balíčky do soutěže skončila ve čtvrtek 15. 12. 2022

Na koho se už usmálo štěstí?


FAQ

Jak si nechám doručit balík do výdejního místa GLS?

Některé e-shopy nabízejí doručení do výdejního místa GLS přímo v nákupním košíku. Takže si výdejní místo GLS vybíráte při procesu tvorby objednávky zboží.

Pokud e-shop doručení přímo do výdejního místa GLS nenabízí, je možné si nechat balík do výdejního místa přesměrovat. Místo doručení kurýrem na adresu si tak balík budete moct vyzvednout v nejbližším výdejním místě.

Seznam dostupných výdejních míst GLS je k dispozici zde.

Jak si nechat přesměrovat balík do výdejního místa?

Pro změnu způsobu dopravy balíku na doručení na výdejní místo GLS kontaktujte zákaznickou linku na e-mailu info@gls-czech.com.

Pro co nejrychlejší vyřízení tohoto požadavku do zprávy uveďte:
  • Číslo balíku
  • Vybrané výdejní místo z našeho seznamu výdejních míst
  • Vaše telefonní číslo

Jaké balíky se do soutěže uznávají (přímo doručené nebo uložené kurýrem v případě nezastihnutí na adrese)?

Do soutěže se uznávají všechny balíky, které si zákazník vyzvedne na výdejním místě bez ohledu na to, jestli bylo objednáno přímé doručení do výdejního místa nebo byl na výdejní místo uložen kurýrem po domluvě nebo v případě nezastihnutí na adrese.

Jak dlouho soutěž probíhá?

Soutěž probíhá od 30. 10. 2022 do 15. 12. 2022.

Jak se mohu do soutěže zapojit?

Registrujte číslo svého balíku, který vám doručuje GLS, na soutěžních stránkách soutez.gls-czech.com. Do soutěže lze registrovat pouze ty balíky, které byly doručeny a vyzvednuty ve výdejním místě GLS (GLS Parcel Shop nebo GLS Parcel Box).

Kolikrát se mohu do soutěže zapojit?

Počet čísel balíků, které je možné v průběhu trvání soutěže do slosování registrovat není omezen. Účastnit se tak můžete opakovaně.

Jak se mohu účastnit slosování o hlavní cenu (elektrokolo)?

Slosování o hlavní cenu v podobě 1 ks elektrokola proběhne v pátek 16. 12. 2022 ze všech čísel balíků, které byly registrované od začátku soutěže, tzn. mezi 30. 10. a 15. 12. 2022.

Kdy proběhne slosování o dílčí výhry (elektrické koloběžky a reklamní předměty GLS)?

Slosování o dílčí ceny v podobě elektrických koloběžek a reklamních předmětů GLS bude probíhat celkem šestkrát v těchto termínech: 11. 11., 18. 11., 25. 11., 2. 12. a 9. 12.

Výherci dílčích týdenních výher budou vždy losováni z čísel balíků, která byla registrována v daném týdnu, např. 11. 11. se bude losovat z čísel balíků, která byla do soutěže registrována mezi 5. 11. a 10. 11.

Kolik dílčích výher v podobě elektrické koloběžky mohu vyhrát?

Každý soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát max. 1 elektrickou koloběžku. K tomu ale může vyhrát hlavní cenu v podobě elektrokola a neomezený počet reklamních předmětů GLS.

Kde najdu číslo balíku, které je pro účast v soutěži nutné?

Číslo balíku naleznete v SMS a e-mailové zprávě, která Vás informuje o doručení balíku do výdejního místa GLS, a na adresním štítku balíku samotného.

Proč mi nejde zaregistrovat číslo balíku do soutěže?

Pokud vám nejde číslo registrovat naskenováním čárového kódu mobilním telefonem, zkuste číslo opsat ručně i s dalšími povinnými údaji.

Pokud číslo opisujete ručně, zkontrolujte, zda zadáváte číslo balíku v celém správném tvaru a se všemi povinnými údaji.

Ověřte, že se skutečně jedná o balík doručovaný společností GLS. Balíky jiných přepravních společností registrovat nelze.

Ověřte, že zadáváte číslo balíku, který byl vyzvednutý ve výdejním místě GLS (GLS Parcel Shop nebo GLS Parcel Box). Balíky, které nebyly vyzvednuty ve výdejním místě GLS, ale doručeny přímo na adresu, nelze do soutěže registrovat.

Ověřte, že zadáváte číslo balíku, který byl ve výdejním místě vyzvednut až po začátku soutěže, tedy po 1. 11. 2022. Balíky, které byly vyzvednuty dříve před začátkem soutěže, nemohou být do slosování zařazeny.

Ověřte, že už je balík skutečně vyzvednutý. Číslo balíků nelze registrovat, pokud balík na vyzvednutí stále čeká.

Jak zjistím, že jsem vyhrál/a?

Výherci dílčích cen i hlavní ceny budou informováni e-mailem a telefonicky pomocí kontaktních údajů, které byly zadány u čísla vylosovaného balíku.

Výherci budou zveřejněni na soutěžním webu pomocí křestního jména a místa bydliště, např. Karel z Karlových Varů.

Kam se mohu obrátit pro více informací?

Kontaktujte nás na e-mailové adrese soutez@gls-czech.com.

Najděte si naše výdejní místa již při nákupu na e-shopu

Kde je nejbližší výdejní místo vyhledat

Partner soutěžespecialisté elektrokol