Je nám líto, ale možnost registrovat balíky do naší soutěže skončila 27. 4. 2023Jak soutěžit

GLS e-balík
Vyzvedněte si balík na výdejním místě GLS. Do soutěže lze registrovat také balík, který byl na výdejní místo přesměrován či uložen kurýrem.
GLS e-balík
Online registrujte své číslo balíku do slosování o ceny.
GLS e-balík
Sledujte soutěž na našem Facebooku, kde se dozvíte všechny aktuální informace.

Novinka! Registrujte do soutěže i odesílané balíky. Jak na to?

Jděte na www.e-balik.cz, příjemci pošlete balík přímo do kteréhokoliv z více než 2.700 výdejních míst GLS a při volbě způsobu předání vyberte opět výdejní místo GLS (GLS Parcel Shop nebo GLS Parcel Box). Jakmile balík fyzicky ve výdejním místě předáte, zaregistrujte číslo balíku a jste zařazeni do slosování.


Soutěžit
Pokud se registrujete do výzvy Do práce na kole, soutěžíte také o speciální výhru v podobě koloběžky Yedoo S2620.

GLS e-balík

Jak probíhá výzva Do práce na kole?

Výhody aktivního života jsou nezpochybnitelné. Namotivujte sebe i své okolí k pravidelnému pohybu na kole, koloběžce, pěšky nebo třeba poklusem. Oprašte svůj bicykl a přijměte květnovou výzvu Do práce na kole 2023!

Zaregistrujte se jednotlivě nebo v týmu a po celý květen (od 1. do 31. 5.) se dopravujte do práce, na návštěvu nebo na nákup na vlastní pohon. Své cesty si zapisujte do systému Do práce na kole, užijte si doprovodné Akce na triko jako třeba káva na triko zdarma, cyklojízda nebo závěrečný večírek, vyhrajte krásné ceny a užijte si zábavu s kolegy nebo blízkými.

Startovní balíček vám zdarma doručí generální partner výzvy GLS.Více informací o výzvě

STAVTE SE CESTOU Z PRÁCE VE VÝDEJNÍM MÍSTĚ GLS A VYHRAJTE JEDNU ZE SKVĚLÝCH CEN!*


*Soutěž je určena pro zákazníky, kteří si v období od 6. 3. 2023 do 27. 4. 2023 („soutěžní období“) vyzvednou balík na výdejním místě GLS. Do soutěže lze registrovat jakýkoliv vyzvednutý balík včetně balíku, který byl na výdejní místo přesměrován nebo uložen kurýrem. Soutěžící registrovaní do květnové výzvy Do práce na kole mají možnost vedle dalších cen soutěžit také o hlavní cenu. Neregistrovaní soutěžící mohou vyhrát pouze další ceny.

Výherní ceny

SPECIÁLNÍ VÝHRA PRO ÚČASTNÍKY DPNK výhra GLS DETAIL VÝHRY ZDE
DALŠÍ VÝHRY
Je nám líto, ale možnost registrovat balíčky do soutěže skončila ve čtvrtek 27. 04. 2023

Z práce rovnou pro balík? Beze všeho!
Komu už se to vyplatilo?


FAQ

Jak dlouho soutěž probíhá?

Soutěž probíhá od 6. 3. 2023 – 27. 4. 2023.

Jak se mohu do soutěže zapojit?

Registrujte číslo svého balíku, který vám doručuje GLS, na soutěžních stránkách soutez.gls-czech.com. Do soutěže lze registrovat pouze ty balíky, které byly doručeny a vyzvednuty ve výdejním místě GLS (GLS Parcel Shop, GLS Parcel Box nebo AlzaBox). Balíky doručené na adresu (domácí nebo pracovní) nemohou být do soutěže zařazeny.

Do soutěže lze zařadit i čísla balíků vytvořené na www.e-balik.cz, a to pouze takové balíky, které byly podány v GLS Parcel Shopu nebo GLS Parcel Boxu a byly doručeny příjemci opět do výdejního místa GLS (GLS Parcel Shop, GLS Parel Box nebo AlzaBox)

Mohu do soutěže zaregistrovat i odeslaný balík?

Ano, do soutěže lze zařadit i čísla balíků vytvořené na www.e-balik.cz, a to pouze takové balíky, které byly podány v GLS Parcel Shopu nebo GLS Parcel Boxu a byly doručeny příjemci opět do výdejního místa GLS (GLS Parcel Shop, GLS Parel Box nebo AlzaBox). Odesílatel může číslo balíku registrovat až po fyzickém předání balíku k přepravě ve výdejním místě.

Nejde mi zaregistrovat odesílaný balík z e-Balíku, co mám dělat?

Ujistěte se, že zadáváte správné číslo balíku a že registraci provádíte až po fyzickém předání balíku ve výdejním místě. V případě předání v GLS Parcel Shopu se ujistěte, že obsluha GLS Parcel Shopu číslo balíku naskenovala do Parcel Shopové aplikace pro příjem balíků. V případě, že balík podáváte v GLS Parcel Boxu a registrace se nedaří, zkuste číslo balíku registrovat až následující pracovní den.

Kolikrát se mohu do soutěže zapojit?

Počet čísel balíků, které je možné v průběhu trvání soutěže do slosování registrovat není omezen. Účastnit se tak můžete opakovaně.

Ze kterých výdejních míst mohu registrovat balíky do soutěže?

Do soutěže lze registrovat balíky GLS vyzvednuté v GLS Parcel Shopech, GLS Parcel Boxech a AlzaBoxech.

V případě registrace odesílaných balíků lze registrovat pouze balíky podané v GLS Parcel Shopech a GLS Parcel Boxech.

Mohu do soutěže registrovat balíky vyzvednuté v AlzaBoxech?

Balíky vyzvednuté v AlzaBoxech lze registrovat pouze tehdy, pokud byly do AlzaBoxu doručeny přepravou GLS. Balíky doručené do AlzaBoxů jinými přepravními společnostmi než GLS, nemohou být do soutěže zařazeny.

Jak se mohu účastnit slosování o koloběžky Yedoo S2620?

Do slosování o speciální ceny v podobě 7 ks koloběžek Yedoo S2620 jsou automaticky zařazeni ti soutěžící, kteří v procesu registrace čísla balíku potvrdí, že jsou zároveň registrovaní do letošní květnové výzvy Do práce na kole.

Kdy proběhne slosování o výhry?

Slosování o ceny bude probíhat celkem sedmkrát vždy v pátek v těchto termínech: 10. 3., 17. 3., 24. 3., 31. 3, 14. 4., 21. 4. a 28. 4. 2023.

Kolik hlavních i dalších výher mohu vyhrát?

Každý soutěžící může za celou dobu trvání soutěže vyhrát max. 1 koloběžku Yedoo S2620. K tomu ale může vyhrát neomezený počet dalších cen.

Kde najdu číslo balíku, které je pro účast v soutěži nutné?

Číslo balíku naleznete v SMS a e-mailové zprávě, která Vás informuje o doručení balíku do výdejního místa GLS, a na adresním štítku balíku samotného.

Proč mi nejde zaregistrovat číslo balíku do soutěže?

Pokud vám nejde číslo registrovat naskenováním čárového kódu mobilním telefonem, zkuste číslo opsat ručně i s dalšími povinnými údaji.

Pokud číslo opisujete ručně, zkontrolujte, zda zadáváte číslo balíku v celém správném tvaru a se všemi povinnými údaji.

Ověřte, že se skutečně jedná o balík doručovaný společností GLS. Balíky jiných přepravních společností registrovat nelze.

Ověřte, že zadáváte číslo balíku, který byl vyzvednutý ve výdejním místě GLS (GLS Parcel Shop, GLS Parcel Box nebo AlzaBox). Balíky, které nebyly vyzvednuty ve výdejním místě GLS, ale doručeny přímo na adresu, nelze do soutěže registrovat.

Pokud registrujete balík vyzvednutý v AlzaBoxu, ujistěte se, že do AlzaBoxu balík doručovala GLS.

Ověřte, že zadáváte číslo balíku, který byl ve výdejním místě vyzvednut až po začátku soutěže, tedy po 6. 3. 2023. Balíky, které byly vyzvednuty dříve před začátkem soutěže, nemohou být do slosování zařazeny.

Ověřte, že už je balík skutečně vyzvednutý. Číslo balíků nelze registrovat, pokud balík na vyzvednutí stále čeká. Pokud registrujete odesílaný balík, registrujte jeho číslo až po fyzickém předání ve výdejním místě. V případě, že předáváte balík v GLS Parcel Shopu, ujistěte se, že registrujete číslo balíku po naskenování čísla balíku obsluhou Parcel Shopu do aplikace pro příjem balíků.

V případě potíží s registrací balíku předávaného v GLS Parcel Boxu zkuste registraci opakovat následující pracovní den.

Jak zjistím, že jsem vyhrál/a?

Výherci dílčích cen i hlavní ceny budou informováni e-mailem a telefonicky pomocí kontaktních údajů, které byly zadány u čísla vylosovaného balíku.

Výherci budou zveřejněni na soutěžním webu pomocí křestního jména a místa bydliště, např. Karel z Karlových Varů.

Kdy bude probíhat vyhlašování výherců?

Výherci budou o výhře informováni v pátek v den losování, nejpozději pak následující pracovní den.

Jak si nechám doručit balík do výdejního místa GLS?

Některé e-shopy nabízejí doručení do výdejního místa GLS přímo v nákupním košíku. Takže si výdejní místo GLS vybíráte při procesu tvorby objednávky zboží.

Pokud e-shop doručení přímo do výdejního místa GLS nenabízí, je možné si nechat balík do výdejního místa přesměrovat. Místo doručení kurýrem na adresu si tak balík budete moct vyzvednout v nejbližším výdejním místě.

Seznam dostupných výdejních míst GLS je k dispozici zde.

Jak si nechat přesměrovat balík do výdejního místa?

Pro změnu způsobu dopravy balíku na doručení na výdejní místo GLS kontaktujte zákaznickou linku na e-mailu info@gls-czech.com. Pro co nejrychlejší vyřízení tohoto požadavku do zprávy uveďte:

Musím být pro účast v soutěži registrován/a ve výzvě Do práce na kole (DPNK)?

Ne, registrace není vyžadována. Bez registrace v DPNK lze ale soutěžit pouze o další ceny. Soutěžící bez registrace do DPNK tak nejsou zařazeni do slosování o koloběžky Yedoo S2620.

Kam se mohu obrátit pro více informací?

Kontaktujte nás na e-mailové adrese soutez@gls-czech.com.

Nasedni a vyzvedni!

Vyhledejte výdejní místo, které máte třeba při cestě do práce.

Kde je nejbližší výdejní místo vyhledat

Partneři kampaně
yedoo automat
Soutěžní balíky si za zvýhodněné ceny můžete nechat poslat z e-shopu
Mironet Mironet